Dvojkomorová žumpa – 9 m3

Dvojkomorové betónové žumpy predstavujú inovatívne a efektívne riešenie pre pokročilú správu odpadových vôd. Ich dvojkomorová konštrukcia poskytuje zvýšenú efektivitu pri spracovaní a separácii odpadu. Tieto nádrže sú vyrobené z prvotriedneho betónu, ktorý zaručuje vynikajúcu odolnosť a dlhú životnosť. Je možné ich inštalovať rýchlo a efektívne, čo šetrí čas a znižuje náklady na inštaláciu.

Kedy zvoliť tento rozmer?

Táto nádrž s objemom 9 m³ je ideálna pre väčšie rezidenčné alebo menšie komerčné projekty. Dvojkomorový dizajn umožňuje efektívnejšiu separáciu a spracovanie odpadu, čo znižuje potrebu častého čistenia a zvyšuje celkovú účinnosť systému.

dvojkomorova-betonova-nadrz-9m3

Rozmer betónovej žumpy 9 m³

Dĺžka : 3,00 m
Šírka : 2,40 m
Výška : 1,50 m

Rozmer výkopu pre žumpu 9 m³

Dĺžka : 3,50 m
Šírka : 2,90 m
Výška : 2,25 m

Montáž žumpy

Zadarmo

Akú cenu zaplatím (bez DPH)?

1 150 €

Akú veľkú žumpu vybrať?

Pri rozhodovaní o správnej veľkosti betónovej žumpy je kľúčové zohľadniť niekoľko zásadných faktorov. Najdôležitejší je počet ľudí v domácnosti, pretože to určuje požadovanú kapacitu žumpy pre účinné spracovanie odpadových vôd. Dôležité je tiež hodnotiť celkový objem odpadových vôd, ktoré vaša domácnosť produkuje, pretože to priamo ovplyvňuje potrebnú veľkosť žumpy. Finančný rozpočet je tiež významný, pretože obmedzuje možnosti výberu žumpy z hľadiska cenovej dostupnosti.

Pokiaľ navyše uvažujete o budúcom rozšírení domova, je rozumné zvážiť väčšiu žumpu, aby zvládol budúce zvýšenie zaťaženia odpadovými vodami. Na presné vypočítanie optimálnej veľkosti žumpy môžete využiť nasledujúci vzorec:

V = n * q * t (m³)

V – potrebný objem v m3 (kubíkoch)

n – počet osôb, ktoré žumpu budú využívať

q – priemerná spotreba vody v m³ / osoba / deň

t – počet dní medzi vývozmi žumpy

S výberom vhodnej veľkosti žumpy vám radi pomôžu naši odborníci, stačí nám napísať alebo zavolať.

Betónové nádrže jednokomorové

pre bežné domácnosti (do 5 členov) alebo pre záhrady do 1 000 m2

Betónové nádrže dvojkomorové

pre riešenie odpadu väčších domácností a priemyselných objektov

Betónové nádrže viackomorové

individuálne riešenie na mieru, ktoré vzniká prepojením nádrží

Pošlite nám svoj dopyt

Odpovieme na vaše otázky

  Meno

  Váš e-mail

  Správa

  Kontaktujte nás

  Sme tu pre vás po-pia 8-18 hod.

  Adresa

  OWADÓW 22A, 26-631 JASTRZĘBIA

  Časté otázky našich klientov

  1. Pre koho je vhodná dvojkomorová betónová žumpa s objemom 9 m³?

  • Táto nádrž je ideálna pre väčšie rezidenčné projekty alebo menšie komerčné objekty. Dvojkomorový dizajn zaručuje efektívnejšiu separáciu a spracovanie odpadu, čo znižuje potrebu častého čistenia a zvyšuje účinnosť systému. Je vhodná pre domácnosti s väčším počtom osôb alebo pre menšie firmy.

  2. Aké sú rozmery dvojkomorovej betónovej žumpy s objemom 9 m³?

  • Rozmery žumpy sú: dĺžka 3,00 m, šírka 2,40 m a výška 1,50 m. Na inštaláciu je potrebný výkop s rozmermi: dĺžka 3,50 m, šírka 2,90 m a výška 2,25 m. Tieto rozmery zabezpečujú optimálnu kapacitu a účinnosť pri spracovaní odpadových vôd.

  3. Koľko stojí dvojkomorová betónová žumpa s objemom 9 m³?

  • Cena dvojkomorovej betónovej žumpy s objemom 9 m³ je 1 150 € bez DPH. Táto cena zahŕňa aj bezplatnú montáž, čo predstavuje výhodnú investíciu do efektívneho riešenia správy odpadových vôd.

  4. Ako prebieha montáž dvojkomorovej betónovej žumpy 9 m3?

  • Montáž dvojkomorovej betónovej žumpy je rýchla a efektívna. Zvyčajne je zadarmo a vykonáva ju odborný tím, ktorý zabezpečí správne umiestnenie a inštaláciu žumpy. Tento proces minimalizuje náklady a čas potrebný na uvedenie systému do prevádzky.

  5. Prečo je dôležitá kvalita betónu pri výbere žumpy 9 m3?

  • Kvalita betónu je kľúčová pre dlhú životnosť a odolnosť žumpy. Prvotriedny betón zaručuje, že žumpa bude odolávať rôznym klimatickým podmienkam a mechanickému zaťaženiu. To zabezpečuje spoľahlivé fungovanie systému počas mnohých rokov.