Modulárne betónové pivnice s horným vchodom

Hľadáte pivničný priestor, ktorý ponúka spoľahlivé skladovanie s pohodlným prístupom? Tu sa vaše hľadanie končí! Naše modulárne pivnice s prístupom zhora sú dokonalým riešením, ktoré vám umožní efektívne a prakticky využiť potenciál nevyužitého priestoru pod vaším domom.

Aké sú konkrétne výhody našich modulárnych pivníc? Sú to moderné a funkčné stavby, ktoré v sebe spájajú praktickosť, odolnosť a estetický vzhľad. Použitím vysokokvalitného vibrovaného vodotesného železobetónu zabezpečujeme, aby pivnice odolali tlaku spodnej vody a mrazu. To znamená, že váš majetok bude v bezpečí a chránený pred poveternostnými vplyvmi.

modularna-betonova-pivnica

Ako prebieha dodávka hotovej pivnice

 • nič nestaviate, dodáme vám hotovú betónovú konštrukciu
 • pripravíte výkop na úrovni alebo vo svahu
 • prídeme s nákladným autom s hydraulickou rukou a pivnicu uložíme priamo do výkopu
 • vy ju zasypete, osadíte dvere a máte hotovo.
modularna-betonova-pivnica-v1

Kam umiestniť pivnicu

Existujú 2 spôsoby použitia betónovej pivnice:

 1. na svahovitom pozemku: pivnicu umiestnite na svahu. Tento spôsob je ideálny na využitie inak náročného terénu a možno ho použiť aj na spevnenie svahu. Vchod je na úrovni terénu.
 2. na rovnom teréne: pivnicu umiestnite pod zem a ku vchodu vybudujete schody alebo šikmú plochu.

Ceny modulárnych betónových pivníc

Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Ak ste firma a platca DPH, dostanete konečnú cenu s 0% DPH. Ak nakupujete ako fyzická osoba, k cene je potrebné pripočítať DPH.

Prečo by ste mali uprednostniť naše betónové pivnice? Tu je niekoľko dôvodov:

 • Kvalita a trvanlivosť: Používame len prvotriedne materiály a dodržiavame prísne kritériá. Naše pivnice sú navrhnuté tak, aby vydržali dlhé roky a vyžadovali minimálnu údržbu.

 

 • Rýchle dodanie: Na miesto dorazí a bude namontovaná do troch dní od vašej objednávky. Ušetríte čas a budete môcť okamžite využívať svoj nový priestranný skladovací priestor.

 

 • Jednoduchá inštalácia: Nemusíte sa zaoberať zložitou konštrukciou ani hľadať stavebný tím. O všetky detaily sa postaráme my.

 

Všestranné využitie: Naše modulárne betónové pivnice s horným vstupom sú vhodné pre rôzne typy stavieb. Či už ide o rodinný dom, farmu, vinárstvo alebo malú výrobnú prevádzku, poskytujú dostatok priestoru na uskladnenie a skladovanie rôznych predmetov.

Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte. Môžete si pozrieť aj náš sortiment ďalšieho príslušenstva pre betónové pivnice.

Ako stanoviť veľkosť betónovej pivnice?

Výber optimálnej veľkosti pivnice je základom pre jej praktické využívanie a dlhodobé pohodlie. Ako určiť, ktorá veľkosť je pre vás tou pravou? Ako sa druh pivnice premieta do vašich preferencií? Naše detailné informácie vám ponúknu komprehenzívne poradenstvo pri výbere správneho rozmeru betónovej sklepnice, zohľadňujúc všetky kritické aspekty.

Betónové nádrže jednokomorové

pre bežné domácnosti (do 5 členov) alebo pre záhrady do 1 000 m2

Betónové nádrže dvojkomorové

pre riešenie odpadu väčších domácností a priemyselných objektov

Betónové nádrže viackomorové

individuálne riešenie na mieru, ktoré vzniká prepojením nádrží

Pošlite nám svoj dopyt

Odpovieme na vaše otázky

  Meno

  Váš e-mail

  Správa

  Kontaktujte nás

  Sme tu pre vás po-pia 8-18 hod.

  Adresa

  OWADÓW 22A, 26-631 JASTRZĘBIA