Viackomorová žumpa – 10 m3 (10 000 litrov)

Žumpy spojené vedľa seba

Viackomorové betónové žumpy spojené vedľa seba ponúkajú flexibilné a účinné riešenie na správu odpadových vôd. Ich spojená konštrukcia umožňuje efektívne spracovanie a oddelenie odpadov, zatiaľ čo kvalitný betón zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. Rýchla a jednoduchá inštalácia týchto nádrží šetrí čas a znižuje náklady.

Kedy zvoliť tento rozmer?

S kapacitou 10 m³, rozdelenou do dvoch 5 m³ komôr, je táto nádrž ideálna pre väčšie rodinné domy alebo malé až stredné komerčné zariadenia. Poskytuje vynikajúcu separáciu a čistenie odpadových vôd, čo minimalizuje potrebu častej údržby.

betonove-nadrze-spojene-vedla-seba-5-a-5m3

Rozmer betónovej žumpy 10 m³

Dĺžka : 4,00 m
Šírka : 2,50 m
Výška : 1,30 m

Rozmer výkopu pre žumpu 10 m³

Dĺžka : 4,50 m
Šírka : 3,10 m
Výška : 1,90 m

Montáž žumpy

Zadarmo

Akú cenu zaplatím (bez DPH)?

1 300 €

Žumpy skladané na seba

Viackomorové betónové žumpy skladané na seba sú ideálnym riešením pre priestorovo obmedzené lokality. S vertikálnym usporiadaním a vysokou efektivitou spracovania odpadov, tieto žumpy z prvotriedneho betónu zaisťujú dlhodobú odolnosť. Ich kompaktný design umožňuje rýchlu inštaláciu, čím sa znižujú náklady a zvyšuje celková efektivita.

Kedy zvoliť tento rozmer?

Táto kompaktná skladaná nádržka s celkovým objemom 8 m³, rozdeleným medzi dve 4 m³ komory, je vhodná pre menšie priemyselné alebo rezidenčné projekty. Vertikálne usporiadanie poskytuje efektívne využitie priestoru.

skladana-betonova-nadrz-5-a-5m3

Rozmer betónovej žumpy 10 m³

Dĺžka : 2,50 m
Šírka : 2,00 m
Výška : 2,60 m

Rozmer výkopu pre žumpu 10 m³

Dĺžka : 3,10 m
Šírka : 2,50 m
Výška : 3,20 m

Montáž žumpy

Zadarmo

Akú cenu zaplatím (bez DPH)?

1 200 €

Akú veľkú žumpu vybrať?

Pri rozhodovaní o správnej veľkosti betónovej žumpy je kľúčové zohľadniť niekoľko zásadných faktorov. Najdôležitejší je počet ľudí v domácnosti, pretože to určuje požadovanú kapacitu žumpy pre účinné spracovanie odpadových vôd. Dôležité je tiež hodnotiť celkový objem odpadových vôd, ktoré vaša domácnosť produkuje, pretože to priamo ovplyvňuje potrebnú veľkosť žumpy. Finančný rozpočet je tiež významný, pretože obmedzuje možnosti výberu žumpy z hľadiska cenovej dostupnosti.

Pokiaľ navyše uvažujete o budúcom rozšírení domova, je rozumné zvážiť väčšiu žumpu, aby zvládol budúce zvýšenie zaťaženia odpadovými vodami. Na presné vypočítanie optimálnej veľkosti žumpy môžete využiť nasledujúci vzorec:

V = n * q * t (m³)

V – potrebný objem v m3 (kubíkoch)

n – počet osôb, ktoré žumpu budú využívať

q – priemerná spotreba vody v m³ / osoba / deň

t – počet dní medzi vývozmi žumpy

S výberom vhodnej veľkosti žumpy vám radi pomôžu naši odborníci, stačí nám napísať alebo zavolať.

Betónové nádrže jednokomorové

pre bežné domácnosti (do 5 členov) alebo pre záhrady do 1 000 m2

Betónové nádrže dvojkomorové

pre riešenie odpadu väčších domácností a priemyselných objektov

Betónové nádrže viackomorové

individuálne riešenie na mieru, ktoré vzniká prepojením nádrží

Pošlite nám svoj dopyt

Odpovieme na vaše otázky

  Meno

  Váš e-mail

  Správa

  Kontaktujte nás

  Sme tu pre vás po-pia 8-18 hod.

  Adresa

  OWADÓW 22A, 26-631 JASTRZĘBIA

  Časté otázky našich klientov

  1. Aké sú rozmery viackomorovej betónovej žumpy 10 m³?

  Viackomorová betónová žumpa o objeme 10 m³ má nasledujúce rozmery:

  • Dĺžka: 4,00 m
  • Šírka: 2,50 m
  • Výška: 1,30 m

  Rozmer výkopu pre túto žumpu je:

  • Dĺžka: 4,50 m
  • Šírka: 3,10 m
  • Výška: 1,90 m

  2. Koľko stojí montáž viackomorovej žumpy?

  Montáž viackomorovej betónovej žumpy o objeme 10 m³ je zdarma. Cena samotnej žumpy bez DPH je 1 300 €. Montáž zahŕňa kompletné usadenie a zabezpečenie nádrže na vašom pozemku, čo zaručuje jej správne fungovanie a dlhú životnosť.

  3. Ako často je potrebné vyprázdňovať dvojkomorovú žumpu?

  Frekvencia vyprázdňovania dvojkomorovej žumpy závisí od počtu obyvateľov a objemu produkovaného odpadu. Všeobecne platí, že žumpu by bolo potrebné vyprázdňovať približne každých 6 až 12 mesiacov. Pravidelné vyprázdňovanie a údržba zaisťujú správnu funkčnosť a dlhú životnosť žumpy. Pre presné stanovenie frekvencie je vhodné konzultovať s odborníkom.

  4. Ako prebieha údržba viackomorových betónových žúmp?

  Údržba viackomorových betónových žúmp zahŕňa pravidelné vyprázdňovanie a kontrolu komôr na prítomnosť usadenín a pevných látok. Vďaka dvojkomorovej konštrukcii je údržba jednoduchšia a efektívnejšia, čo znižuje náklady a frekvenciu servisných zásahov. Pravidelná údržba zaručuje dlhodobú funkčnosť žumpy.

  5. Aké sú alternatívy k betónovým žumpám?

  Alternatívami k betónovým žumpám sú plastové alebo sklolaminátové nádrže, ktoré sú ľahšie a často lacnejšie na inštaláciu. Avšak betónové žumpy ponúkajú vyššiu odolnosť, dlhšiu životnosť a lepšiu ochranu proti mechanickému poškodeniu. Výber materiálu závisí od konkrétnych potrieb a podmienok na mieste inštalácie.