Prefabrikované pivnice s klenbou

Betónové klenbové pivnice sú vyrobené z vibrovaného železobetónu vodohospodárskeho štandardu, ktorý zaručuje ich vysokú kvalitu a odolnosť. Môžete sa spoľahnúť, že vaša pivnica bude dlhodobo spĺňať vaše požiadavky na skladovanie.

Ako prebieha dodávka hotovej pivnice

 • nič nestaviate, dodáme vám hotovú betónovú konštrukciu
 • pripravíte výkop na úrovni alebo vo svahu
 • prídeme s nákladným autom s hydraulickou rukou a pivnicu uložíme priamo do výkopu
 • vy ju zasypete, osadíte dvere a máte hotovo.

Kam umiestniť pivnicu

Existujú 2 spôsoby použitia betónovej pivnice:

 1. na svahovitom pozemku: pivnicu umiestnite na svahu. Tento spôsob je ideálny na využitie inak náročného terénu a možno ho použiť aj na spevnenie svahu. Vchod je na úrovni terénu.
 2. na rovnom teréne: pivnicu umiestnite pod zem a ku vchodu vybudujete schody alebo šikmú plochu.
betonova-pivnica-s-klenbou

Ceny betónových pivníc s klenbou

Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Ak ste firma a platca DPH, dostanete konečnú cenu s 0% DPH. Ak nakupujete ako fyzická osoba, k cene je potrebné pripočítať DPH.

Uvažujete, ako si vybrať z našej ponuky betónových pivníc? Tu je niekoľko kľúčových dôvodov, prečo sa stať spokojným zákazníkom našich výrobkov:

 • Špičková kvalita a trvanlivosť: naše betónové pivnice sú vyrobené z prvotriednych materiálov a spĺňajú prísne kritériá pre ich použitie ako žumpy a septiky. Môžete sa spoľahnúť na ich vynikajúcu kvalitu a dlhodobú životnosť.

 

 • Rýchle a bezproblémové dodanie: S nami nemusíte strácať čas čakaním na dodanie vašej pivnice. Už do 3 dní od objednania vám ju doručíme a nainštalujeme. Nielenže si ušetríte čas, ale budete môcť svoj nový úložný priestor okamžite využívať.

 

 • Jednoduchá a rýchla montáž: Vďaka prefabrikovanej konštrukcii sa naše pivnice ľahko a rýchlo inštalujú. Nemusíte sa obávať zložitej výstavby ani hľadania stavebnej čaty. O všetky tieto záležitosti sa postaráme za vás.

 

 • Všestranné využitie: Betónové klenbové pivnice sú ideálne nielen pre domy, ale aj pre farmy, vinice a malé výrobné podniky. Poskytujú dostatok priestoru na rôzne druhy skladovania a uskladnenia bez ohľadu na to, aké predmety potrebujete uskladniť.

Môžete si prezrieť aj našu ponuku ďalšieho príslušenstva pre betónové pivnice.

Ako stanoviť veľkosť betónovej pivnice?

Výber optimálnej veľkosti pivnice je základom pre jej praktické využívanie a dlhodobé pohodlie. Ako určiť, ktorá veľkosť je pre vás tou pravou? Ako sa druh pivnice premieta do vašich preferencií? Naše detailné informácie vám ponúknu komprehenzívne poradenstvo pri výbere správneho rozmeru betónovej sklepnice, zohľadňujúc všetky kritické aspekty.

Možné konfigurácie

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Podrobné rozmery pivníc

image
image
image
image
image
image

Betónové nádrže jednokomorové

pre bežné domácnosti (do 5 členov) alebo pre záhrady do 1 000 m2

Betónové nádrže dvojkomorové

pre riešenie odpadu väčších domácností a priemyselných objektov

Betónové nádrže viackomorové

individuálne riešenie na mieru, ktoré vzniká prepojením nádrží

Pošlite nám svoj dopyt

Odpovieme na vaše otázky

  Meno

  Váš e-mail

  Správa

  Kontaktujte nás

  Sme tu pre vás po-pia 8-18 hod.

  Adresa

  OWADÓW 22A, 26-631 JASTRZĘBIA