Prefabrikované pivnice s plochou strechou a horným vchodom

Ak hľadáte ideálne riešenie na uskladnenie a ochranu svojho majetku, ste na správnom mieste. Naše betónové pivnice sú dokonalou kombináciou praktických vlastností, funkčnosti a moderného dizajnu.

Sú navrhnuté a vyrobené s precíznosťou a využívajú vibrovaný betón najvyššej kvality určený na vodeodolnú konštrukciu. Tento materiál je známy svojou vynikajúcou odolnosťou voči tlaku spodnej vody a mrazu, vďaka čomu je váš majetok v bezpečí a chránený pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

Ako prebieha dodávka hotovej pivnice

 • nič nestaviate, dodáme vám hotovú betónovú konštrukciu
 • pripravíte výkop na úrovni alebo vo svahu
 • prídeme s nákladným autom s hydraulickou rukou a pivnicu uložíme priamo do výkopu
 • vy ju zasypete, osadíte dvere a máte hotovo.

Kam umiestniť pivnicu

Existujú 2 spôsoby použitia betónovej pivnice:

 1. na svahovitom pozemku: pivnicu umiestnite na svahu. Tento spôsob je ideálny na využitie inak náročného terénu a možno ho použiť aj na spevnenie svahu. Vchod je na úrovni terénu.
 2. na rovnom teréne: pivnicu umiestnite pod zem a ku vchodu vybudujete schody alebo šikmú plochu.
betonova-pivnica-plocha-strecha-horny-vchod

Ceny betónových pivníc s horným vchodom

Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Ak ste firma a platca DPH, dostanete konečnú cenu s 0% DPH. Ak nakupujete ako fyzická osoba, k cene je potrebné pripočítať DPH.

Prečo by ste mali zvážiť náš sortiment betónových pivníc? Tu je niekoľko kľúčových výhod, ktoré vám určite prídu vhod:

 • Bezpečnosť a trvanlivosť: naše betónové pivnice sú navrhnuté s ohľadom na dlhodobú trvanlivosť a poskytujú maximálnu ochranu vášho majetku. Vďaka ich pevnej konštrukcii a odolnosti môžeme zaručiť spoľahlivosť a dlhodobé používanie.

 

 • Praktickosť a priestrannosť: Budete mať dostatok miesta na uskladnenie nábytku, sezónneho vybavenia, záhradkárskych potrieb a ďalších nevyhnutných vecí.

 

 • Estetický dizajn: Naše betónové pivnice sa vyznačujú aj estetickým dizajnom, ktorý dobre ladí s modernými domami a architektúrou. Ploché pivnice s horným vstupom dodajú vášmu domu elegantný vzhľad a plnú funkčnosť.

 

Ak uprednostňujete iné usporiadanie, môžete sa inšpirovať našou širokou ponukou betónových pivníc s bočným vstupom. Naše kvalitné výrobky a profesionálny prístup sú zárukou vašej spokojnosti. Kontaktujte nás ešte dnes a presvedčte sa o výhodách našich betónových pivníc pre váš dom.

Ako stanoviť veľkosť betónovej pivnice?

Výber optimálnej veľkosti pivnice je základom pre jej praktické využívanie a dlhodobé pohodlie. Ako určiť, ktorá veľkosť je pre vás tou pravou? Ako sa druh pivnice premieta do vašich preferencií? Naše detailné informácie vám ponúknu komprehenzívne poradenstvo pri výbere správneho rozmeru betónovej sklepnice, zohľadňujúc všetky kritické aspekty.

Podrobné rozmery pivníc

betonova-pivnica-plocha-strecha-horny-vchod-v1
betonova-pivnica-plocha-strecha-horny-vchod-v2

Betónové nádrže jednokomorové

pre bežné domácnosti (do 5 členov) alebo pre záhrady do 1 000 m2

Betónové nádrže dvojkomorové

pre riešenie odpadu väčších domácností a priemyselných objektov

Betónové nádrže viackomorové

individuálne riešenie na mieru, ktoré vzniká prepojením nádrží

Pošlite nám svoj dopyt

Odpovieme na vaše otázky

  Meno

  Váš e-mail

  Správa

  Kontaktujte nás

  Sme tu pre vás po-pia 8-18 hod.

  Adresa

  OWADÓW 22A, 26-631 JASTRZĘBIA