Jednokomorová žumpa – 2 m3

Jednokomorové betónové žumpy predstavujú optimálne riešenie pre modernú správu odpadových vôd. Tieto prefabrikované žumpy sú vyrobené z vysoko odolného betónu, čo zaisťuje ich dlhodobú trvanlivosť a stabilitu. Vďaka vopred stanoveným štandardným rozmerom a objemom, sú tieto žumpy ideálne pre rýchlu a efektívnu inštaláciu. Navyše, ich konštrukcia umožňuje ľahkú adaptabilitu na rozličné podmienky a požiadavky, čo ich robí vhodnými pre širokú škálu aplikácií – od domácností po priemyselné objekty.

Kedy zvoliť tento rozmer?

Táto kompaktná veľkosť je ideálna pre malé domácnosti alebo chaty, kde je obmedzený priestor a nie je potrebný veľký objem žumpy. Vyniká svojou jednoduchou inštaláciou v obmedzených priestoroch a je ekonomicky efektívnou voľbou pre miesta s nízkou frekvenciou používania alebo obmedzeným počtom užívateľov.

jednokomorova-betonova-nadrz-2m3

Rozmer betónovej žumpy 2 m³

Dĺžka : 1,50 m
Šírka : 1,20 m
Výška : 1,50 m

Rozmer výkopu pre žumpu 2 m³

Dĺžka : 2,00 m
Šírka : 2,00 m
Výška : 2,15 m

Montáž žumpy

Zadarmo

Akú cenu zaplatím (bez DPH)?

550 €

Akú veľkú žumpu vybrať?

Pri rozhodovaní o správnej veľkosti betónovej žumpy je kľúčové zohľadniť niekoľko zásadných faktorov. Najdôležitejší je počet ľudí v domácnosti, pretože to určuje požadovanú kapacitu žumpy pre účinné spracovanie odpadových vôd. Dôležité je tiež hodnotiť celkový objem odpadových vôd, ktoré vaša domácnosť produkuje, pretože to priamo ovplyvňuje potrebnú veľkosť žumpy. Finančný rozpočet je tiež významný, pretože obmedzuje možnosti výberu žumpy z hľadiska cenovej dostupnosti.

Pokiaľ navyše uvažujete o budúcom rozšírení domova, je rozumné zvážiť väčšiu žumpu, aby zvládol budúce zvýšenie zaťaženia odpadovými vodami. Na presné vypočítanie optimálnej veľkosti žumpy môžete využiť nasledujúci vzorec:

V = n * q * t (m³)

V – potrebný objem v m3 (kubíkoch)

n – počet osôb, ktoré žumpu budú využívať

q – priemerná spotreba vody v m³ / osoba / deň

t – počet dní medzi vývozmi žumpy

S výberom vhodnej veľkosti žumpy vám radi pomôžu naši odborníci, stačí nám napísať alebo zavolať.

Betónové nádrže jednokomorové

pre bežné domácnosti (do 5 členov) alebo pre záhrady do 1 000 m2

Betónové nádrže dvojkomorové

pre riešenie odpadu väčších domácností a priemyselných objektov

Betónové nádrže viackomorové

individuálne riešenie na mieru, ktoré vzniká prepojením nádrží

Pošlite nám svoj dopyt

Odpovieme na vaše otázky

  Meno

  Váš e-mail

  Správa

  Kontaktujte nás

  Sme tu pre vás po-pia 8-18 hod.

  Adresa

  OWADÓW 22A, 26-631 JASTRZĘBIA

  Časté otázky našich klientov

  1. Kam je možné umiestniť betónovú nádrž na zber dažďovej vody 2 m3?

  Betónovú nádrž je možné umiestniť kdekoľvek na pozemku, pokiaľ je zabezpečený správny výkop a prístup pre montáž. Dôležité je zohľadniť sklon terénu a odtokové pomery, aby bola nádrž efektívne využívaná a ľahko prístupná pre údržbu.

  2. Čo je súčasťou dodávky našich nádrží 2 m3?

  • Súčasťou dodávky betónových nádrží je samotná nádrž, doprava vlastným vozovým parkom a bezplatná montáž. V cene je zahrnutý aj základný spojovací materiál a inštalačné príslušenstvo potrebné na montáž a uvedenie nádrže do prevádzky.

  3. Koľko stojí doprava a montáž 2 m3?

  • Doprava nádrže je zabezpečená vlastným vozovým parkom a stojí od 250 € kdekoľvek po Slovensku. Montáž nádrže je poskytovaná zdarma, čo výrazne znižuje celkové náklady na inštaláciu a uvedenie do prevádzky.

  4. Ako prebieha montáž nádrže na zber dažďovej vody 2 m3?

  • Montáž nádrže zahŕňa umiestnenie nádrže do pripraveného výkopu, napojenie na odkvapový systém a zabezpečenie správneho odtoku. Po umiestnení nádrže sa vykoná záťažová skúška na overenie tesnosti. Následne sa nádrž zakryje a terén sa upraví do pôvodného stavu.

  5. Ako zabezpečiť, aby septik 2 m3 nepáchol?

  1. Aby septik nepáchol, je dôležité pravidelne odstraňovať usadeniny a používať biologické prípravky na rozklad organických látok. Dôležitá je tiež správna ventilácia septiku a zabezpečenie, aby do septiku nevnikali nevhodné materiály, ktoré by mohli narušiť biologický proces čistenia.