Prefabrikované pivnice s plochou strechou a bočným vchodom

Hľadáte spoľahlivú a odolnú pivnicu? Už nemusíte hľadať ďalej! Naše betónové pivnice sú dokonalým riešením pre vaše potreby bezpečného a priestranného skladu pod vaším domom.

Ale čo presne je betónová pivnica? Tento moderný a funkčný koncept spája praktickosť s estetikou. Naše pivnice sú vyrobené z kvalitného vibrovaného vodotesného železobetónu, ktorý je známy svojou odolnosťou voči tlaku spodnej vody a mrazu. Môžete si byť absolútne istí, že vaša nehnuteľnosť bude v bezpečí a chránená pred poveternostnými vplyvmi. Náš sortiment zahŕňa aj príslušenstvo pre betónové pivnice.

Ako prebieha dodávka hotovej pivnice

 • nič nestaviate, dodáme vám hotovú betónovú konštrukciu
 • pripravíte výkop na úrovni alebo vo svahu
 • prídeme s nákladným autom s hydraulickou rukou a pivnicu uložíme priamo do výkopu
 • vy ju zasypete, osadíte dvere a máte hotovo.

Kam umiestniť pivnicu

Existujú 2 spôsoby použitia betónovej pivnice:

 1. na svahovitom pozemku: pivnicu umiestnite na svahu. Tento spôsob je ideálny na využitie inak náročného terénu a možno ho použiť aj na spevnenie svahu. Vchod je na úrovni terénu.
 2. na rovnom teréne: pivnicu umiestnite pod zem a ku vchodu vybudujete schody alebo šikmú plochu.
betonova-pivnica-plocha-strecha-bocny-vchod

Ceny betónových pivníc s bočným vchodom

Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Ak ste firma a platca DPH, dostanete konečnú cenu s 0% DPH. Ak nakupujete ako fyzická osoba, k cene je potrebné pripočítať DPH.

Premýšľate, prečo by ste si mali vybrať náš sortiment betónových pivníc? Tu je niekoľko faktorov, ktoré vás presvedčia, aby ste sa stali našimi spokojnými zákazníkmi:

 • Špičková kvalita a pevnosť: Naše betónové pivnice sú vyrobené z prvotriednych materiálov a spĺňajú prísne normy pre ich použitie ako septiky a sudy. Môžete sa spoľahnúť na ich vynikajúcu kvalitu a odolnosť.

 

 • Rýchle dodanie: Na svoju pivnicu nemusíte dlho čakať. Dodáme a nainštalujeme ju do 3 dní od objednania. Ušetríte čas a svoj nový úložný priestor môžete využívať okamžite.

 

 • Jednoduchá inštalácia: Nemusíte sa obávať zložitej výstavby ani hľadania stavebnej čaty. O to všetko sa postaráme za vás.

 

 • Široké možnosti použitia: Betónové klenbové pivnice sú vhodné nielen pre rodinné domy, ale aj pre farmy, vinice a malých výrobcov. Poskytujú dostatok priestoru na rôzne formy skladovania a uskladnenia.

Môžete si pozrieť aj naše betónové pivnice s horným vchodom. Tieto alternatívy ponúkajú rovnaké výhody, ale s prístupom zhora. Je to skvelá možnosť, ak uprednostňujete iné usporiadanie alebo ak vám lepšie vyhovuje prístup zhora. Naši skúsení odborníci sú pripravení pomôcť vám vybrať najlepšie riešenie pre vaše individuálne potreby. Neváhajte nás kontaktovať a získate viac informácií.

Ako stanoviť veľkosť betónovej pivnice?

Výber optimálnej veľkosti pivnice je základom pre jej praktické využívanie a dlhodobé pohodlie. Ako určiť, ktorá veľkosť je pre vás tou pravou? Ako sa druh pivnice premieta do vašich preferencií? Naše detailné informácie vám ponúknu komprehenzívne poradenstvo pri výbere správneho rozmeru betónovej sklepnice, zohľadňujúc všetky kritické aspekty.

Možné konfigurácie

image
image
image
image
image
image
image
image
image

Podrobné rozmery pivníc

betonova-pivnica-plocha-strecha-bocny-vchod-V1
betonova-pivnica-plocha-strecha-bocny-vchod-v2
betonova-pivnica-plocha-strecha-bocny-vchod-v3

Betónové nádrže jednokomorové

pre bežné domácnosti (do 5 členov) alebo pre záhrady do 1 000 m2

Betónové nádrže dvojkomorové

pre riešenie odpadu väčších domácností a priemyselných objektov

Betónové nádrže viackomorové

individuálne riešenie na mieru, ktoré vzniká prepojením nádrží

Pošlite nám svoj dopyt

Odpovieme na vaše otázky

  Meno

  Váš e-mail

  Správa

  Kontaktujte nás

  Sme tu pre vás po-pia 8-18 hod.

  Adresa

  OWADÓW 22A, 26-631 JASTRZĘBIA