Jednokomorová žumpa – 10 m3 – vysoká

Jednokomorové betónové žumpy predstavujú optimálne riešenie pre modernú správu odpadových vôd. Tieto prefabrikované žumpy sú vyrobené z vysoko odolného betónu, čo zaisťuje ich dlhodobú trvanlivosť a stabilitu. Vďaka vopred stanoveným štandardným rozmerom a objemom, sú tieto žumpy ideálne pre rýchlu a efektívnu inštaláciu. Navyše, ich konštrukcia umožňuje ľahkú adaptabilitu na rozličné podmienky a požiadavky, čo ich robí vhodnými pre širokú škálu aplikácií – od domácností po priemyselné objekty.

Kedy zvoliť tento rozmer?

Táto kompaktná veľkosť je ideálna pre malé domácnosti alebo chaty, kde je obmedzený priestor a nie je potrebný veľký objem žumpy. Vyniká svojou jednoduchou inštaláciou v obmedzených priestoroch a je ekonomicky efektívnou voľbou pre miesta s nízkou frekvenciou používania alebo obmedzeným počtom užívateľov.

jednokomorova-betonova-nadrz-10m3

Rozmer betónovej žumpy 10 m³

Dĺžka : 3,00 m
Šírka : 2,40 m
Výška : 1,70 m

Rozmer výkopu pre žumpu 10 m³

Dĺžka : 3,50 m
Šírka : 2,90 m
Výška : 2,35 m

Montáž žumpy

Zadarmo

Akú cenu zaplatím (bez DPH)?

1 100 €

Akú veľkú žumpu vybrať?

Pri rozhodovaní o správnej veľkosti betónovej žumpy je kľúčové zohľadniť niekoľko zásadných faktorov. Najdôležitejší je počet ľudí v domácnosti, pretože to určuje požadovanú kapacitu žumpy pre účinné spracovanie odpadových vôd. Dôležité je tiež hodnotiť celkový objem odpadových vôd, ktoré vaša domácnosť produkuje, pretože to priamo ovplyvňuje potrebnú veľkosť žumpy. Finančný rozpočet je tiež významný, pretože obmedzuje možnosti výberu žumpy z hľadiska cenovej dostupnosti.

Pokiaľ navyše uvažujete o budúcom rozšírení domova, je rozumné zvážiť väčšiu žumpu, aby zvládol budúce zvýšenie zaťaženia odpadovými vodami. Na presné vypočítanie optimálnej veľkosti žumpy môžete využiť nasledujúci vzorec:

V = n * q * t (m³)

V – potrebný objem v m3 (kubíkoch)

n – počet osôb, ktoré žumpu budú využívať

q – priemerná spotreba vody v m³ / osoba / deň

t – počet dní medzi vývozmi žumpy

S výberom vhodnej veľkosti žumpy vám radi pomôžu naši odborníci, stačí nám napísať alebo zavolať.

Betónové nádrže jednokomorové

pre bežné domácnosti (do 5 členov) alebo pre záhrady do 1 000 m2

Betónové nádrže dvojkomorové

pre riešenie odpadu väčších domácností a priemyselných objektov

Betónové nádrže viackomorové

individuálne riešenie na mieru, ktoré vzniká prepojením nádrží

Pošlite nám svoj dopyt

Odpovieme na vaše otázky

  Meno

  Váš e-mail

  Správa

  Kontaktujte nás

  Sme tu pre vás po-pia 8-18 hod.

  Adresa

  OWADÓW 22A, 26-631 JASTRZĘBIA

  Časté otázky našich klientov

  1. Aké sú rozmermi výkopu pre žumpu 10 m³?

  Pre inštaláciu žumpy o objeme 10 m³ sú požadované rozmery výkopu:

  • Dĺžka: 3,50 m
  • Šírka: 2,90 m
  • Výška: 2,35 m Tieto rozmery zabezpečujú dostatočný priestor pre umiestnenie žumpy a správnu inštaláciu vrátane napojenia na odpadový systém.

  2. Aké sú možnosti montáže jednokomorovej žumpy 10 m3?

  Montáž jednokomorovej žumpy je zvyčajne zahrnutá v cene a vykonáva ju špecializovaná firma. Proces zahŕňa výkop požadovaných rozmerov, inštaláciu žumpy a pripojenie k odpadovému systému. Týmto sa zabezpečí správna funkčnosť a dlhá životnosť žumpy.

  3. Aká je cena vysokej jednokomorovej žumpy 10 m³ bez DPH?

  Cena vysokej jednokomorovej žumpy 10 m³ je 1 100 € bez DPH. Táto cena zahŕňa materiál, výrobu a montáž žumpy. Výber správnej veľkosti a typu žumpy závisí od špecifických potrieb a finančných možností zákazníka.

  4. Aké sú možnosti montáže jednokomorovej žumpy 10 m3?

  Montáž jednokomorovej žumpy je zvyčajne zahrnutá v cene a vykonáva ju špecializovaná firma. Proces zahŕňa výkop požadovaných rozmerov, inštaláciu žumpy a pripojenie k odpadovému systému. Týmto sa zabezpečí správna funkčnosť a dlhá životnosť žumpy.

  5. Aké faktory ovplyvňujú výber medzi nízkou a vysokou verziou žumpy 10 m3?

  Výber medzi nízkou a vysokou verziou žumpy závisí od priestoru dostupného pre inštaláciu. Nízka verzia je vhodná pre oblasti s obmedzeným priestorom na vykopávanie, zatiaľ čo vysoká verzia je ideálna pre hlbšie inštalácie. Obe verzie sú navrhnuté pre veľké rezidenčné alebo komerčné projekty a zaisťujú efektívnu správu odpadových vôd.