Viackomorová žumpa – 8 m3 (8 000 litrov)

Žumpy spojené vedľa seba

Viackomorové betónové žumpy spojené vedľa seba ponúkajú flexibilné a účinné riešenie na správu odpadových vôd. Ich spojená konštrukcia umožňuje efektívne spracovanie a oddelenie odpadov, zatiaľ čo kvalitný betón zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. Rýchla a jednoduchá inštalácia týchto nádrží šetrí čas a znižuje náklady.

Kedy zvoliť tento rozmer?

Táto viackomorová betónová žumpa s celkovým objemom 8 m³, rozdelená rovným dielom medzi dve komory, je vhodná pre stredné rodinné domy alebo malé komerčné projekty. Dvojitá komorová štruktúra zaisťuje efektívnejšiu separáciu pevných látok a lepšie spracovanie odpadových vôd.

betonove-nadrze-spojene-vedla-seba-4-a-4m3

Rozmer betónovej žumpy 8 m³

Dĺžka : 4,00 m
Šírka : 2,50 m
Výška : 1,00 m

Rozmer výkopu pre žumpu 8 m³

Dĺžka : 4,50 m
Šírka : 3,10 m
Výška : 1,60 m

Montáž žumpy

Zadarmo

Akú cenu zaplatím (bez DPH)?

1 200 €

Žumpy skladané na seba

Viackomorové betónové žumpy skladané na seba sú ideálnym riešením pre priestorovo obmedzené lokality. S vertikálnym usporiadaním a vysokou efektivitou spracovania odpadov, tieto žumpy z prvotriedneho betónu zaisťujú dlhodobú odolnosť. Ich kompaktný design umožňuje rýchlu inštaláciu, čím sa znižujú náklady a zvyšuje celková efektivita.

Kedy zvoliť tento rozmer?

Táto kompaktná skladaná nádržka s celkovým objemom 8 m³, rozdeleným medzi dve 4 m³ komory, je vhodná pre menšie priemyselné alebo rezidenčné projekty. Vertikálne usporiadanie poskytuje efektívne využitie priestoru.

skladana-betonova-nadrz-4-a-4m3

Rozmer betónovej žumpy 8 m³

Dĺžka : 2,50 m
Šírka : 2,00 m
Výška : 2,00 m

Rozmer výkopu pre žumpu 8 m³

Dĺžka : 3,10 m
Šírka : 2,50 m
Výška : 2,60 m

Montáž žumpy

Zadarmo

Akú cenu zaplatím (bez DPH)?

1 100 €

Akú veľkú žumpu vybrať?

Pri rozhodovaní o správnej veľkosti betónovej žumpy je kľúčové zohľadniť niekoľko zásadných faktorov. Najdôležitejší je počet ľudí v domácnosti, pretože to určuje požadovanú kapacitu žumpy pre účinné spracovanie odpadových vôd. Dôležité je tiež hodnotiť celkový objem odpadových vôd, ktoré vaša domácnosť produkuje, pretože to priamo ovplyvňuje potrebnú veľkosť žumpy. Finančný rozpočet je tiež významný, pretože obmedzuje možnosti výberu žumpy z hľadiska cenovej dostupnosti.

Pokiaľ navyše uvažujete o budúcom rozšírení domova, je rozumné zvážiť väčšiu žumpu, aby zvládol budúce zvýšenie zaťaženia odpadovými vodami. Na presné vypočítanie optimálnej veľkosti žumpy môžete využiť nasledujúci vzorec:

V = n * q * t (m³)

V – potrebný objem v m3 (kubíkoch)

n – počet osôb, ktoré žumpu budú využívať

q – priemerná spotreba vody v m³ / osoba / deň

t – počet dní medzi vývozmi žumpy

S výberom vhodnej veľkosti žumpy vám radi pomôžu naši odborníci, stačí nám napísať alebo zavolať.

Betónové nádrže jednokomorové

pre bežné domácnosti (do 5 členov) alebo pre záhrady do 1 000 m2

Betónové nádrže dvojkomorové

pre riešenie odpadu väčších domácností a priemyselných objektov

Betónové nádrže viackomorové

individuálne riešenie na mieru, ktoré vzniká prepojením nádrží

Pošlite nám svoj dopyt

Odpovieme na vaše otázky

  Meno

  Váš e-mail

  Správa

  Kontaktujte nás

  Sme tu pre vás po-pia 8-18 hod.

  Adresa

  OWADÓW 22A, 26-631 JASTRZĘBIA

  Časté otázky našich klientov

  1. Aké sú rozmery viackomorovej betónovej žumpy s objemom 8 m³?

  • Rozmery žumpy sú: dĺžka 4,00 m, šírka 2,50 m a výška 1,00 m. Na inštaláciu je potrebný výkop s rozmermi: dĺžka 4,50 m, šírka 3,10 m a výška 1,60 m. Tieto rozmery zabezpečujú optimálnu kapacitu a účinnosť pri spracovaní odpadových vôd.

  2. Koľko stojí viackomorová betónová žumpa s objemom 8 m³?

  • Cena viackomorovej betónovej žumpy s objemom 8 m³ je 1 200 € bez DPH. Cena zahŕňa aj bezplatnú montáž, čo predstavuje výhodnú investíciu do efektívneho riešenia správy odpadových vôd.

  3. Kedy zvoliť viackomorovú betónovú žumpu skladanú na seba?

  • Táto kompaktná nádrž s objemom 8 m³, rozdelená na dve 4 m³ komory, je ideálna pre menšie priemyselné alebo rezidenčné projekty. Vertikálne usporiadanie poskytuje efektívne využitie priestoru a je vhodné pre oblasti s obmedzeným priestorom na inštaláciu.

  4. Pre koho je vhodná viackomorová betónová žumpa s objemom 8 m³?

  • Táto žumpa s objemom 8 m³ je ideálna pre stredné rodinné domy alebo malé komerčné projekty. Dvojkomorová štruktúra zaisťuje efektívnejšiu separáciu pevných látok a lepšie spracovanie odpadových vôd, čím znižuje frekvenciu údržby.

  5. Ako fungujú viackomorové betónové žumpy?

  • Viackomorové betónové žumpy fungujú na princípe separácie odpadových vôd do viacerých komôr. Prvá komora zachytáva väčšie pevné častice, zatiaľ čo druhá komora slúži na ďalšiu filtráciu a usadzovanie jemnejších častíc. Tento proces zlepšuje efektivitu čistenia odpadových vôd a znižuje potrebu častého čistenia nádrže.