Dvojkomorová žumpa – 14 m3

Dvojkomorové betónové žumpy predstavujú inovatívne a efektívne riešenie pre pokročilú správu odpadových vôd. Ich dvojkomorová konštrukcia poskytuje zvýšenú efektivitu pri spracovaní a separácii odpadu. Tieto nádrže sú vyrobené z prvotriedneho betónu, ktorý zaručuje vynikajúcu odolnosť a dlhú životnosť. Je možné ich inštalovať rýchlo a efektívne, čo šetrí čas a znižuje náklady na inštaláciu.

Kedy zvoliť tento rozmer?

S objemom 14 m³ je táto dvojkomorová nádrž ideálnym riešením pre veľké priemyselné aplikácie alebo komunálne systémy. Jej veľká kapacita a efektívny dizajn umožňujú zvládanie veľkých objemov odpadových vôd s minimálnou potrebou údržby.

dvojkomorova-betonova-nadrz-14m3

Rozmer betónovej žumpy 14 m³

Dĺžka : 3,90 m
Šírka : 2,40 m
Výška : 1,75 m

Rozmer výkopu pre žumpu 14 m³

Dĺžka : 4,50 m
Šírka : 2,90 m
Výška : 2,45 m

Montáž žumpy

Zadarmo

Akú cenu zaplatím (bez DPH)?

1 500 €

Akú veľkú žumpu vybrať?

Pri rozhodovaní o správnej veľkosti betónovej žumpy je kľúčové zohľadniť niekoľko zásadných faktorov. Najdôležitejší je počet ľudí v domácnosti, pretože to určuje požadovanú kapacitu žumpy pre účinné spracovanie odpadových vôd. Dôležité je tiež hodnotiť celkový objem odpadových vôd, ktoré vaša domácnosť produkuje, pretože to priamo ovplyvňuje potrebnú veľkosť žumpy. Finančný rozpočet je tiež významný, pretože obmedzuje možnosti výberu žumpy z hľadiska cenovej dostupnosti.

Pokiaľ navyše uvažujete o budúcom rozšírení domova, je rozumné zvážiť väčšiu žumpu, aby zvládol budúce zvýšenie zaťaženia odpadovými vodami. Na presné vypočítanie optimálnej veľkosti žumpy môžete využiť nasledujúci vzorec:

V = n * q * t (m³)

V – potrebný objem v m3 (kubíkoch)

n – počet osôb, ktoré žumpu budú využívať

q – priemerná spotreba vody v m³ / osoba / deň

t – počet dní medzi vývozmi žumpy

S výberom vhodnej veľkosti žumpy vám radi pomôžu naši odborníci, stačí nám napísať alebo zavolať.

Betónové nádrže jednokomorové

pre bežné domácnosti (do 5 členov) alebo pre záhrady do 1 000 m2

Betónové nádrže dvojkomorové

pre riešenie odpadu väčších domácností a priemyselných objektov

Betónové nádrže viackomorové

individuálne riešenie na mieru, ktoré vzniká prepojením nádrží

Pošlite nám svoj dopyt

Odpovieme na vaše otázky

  Meno

  Váš e-mail

  Správa

  Kontaktujte nás

  Sme tu pre vás po-pia 8-18 hod.

  Adresa

  OWADÓW 22A, 26-631 JASTRZĘBIA

  Časté otázky našich klientov

  1. Pre koho je vhodná dvojkomorová betónová žumpa s objemom 14 m³?

  • Táto nádrž s objemom 14 m³ je ideálna pre veľké priemyselné aplikácie alebo komunálne systémy. Jej veľká kapacita a efektívny dizajn umožňujú zvládanie veľkých objemov odpadových vôd s minimálnou potrebou údržby.

  2. Aké sú rozmery dvojkomorovej betónovej žumpy s objemom 14 m³?

  • Rozmery žumpy sú: dĺžka 3,90 m, šírka 2,40 m a výška 1,75 m. Na inštaláciu je potrebný výkop s rozmermi: dĺžka 4,50 m, šírka 2,90 m a výška 2,45 m. Tieto rozmery zabezpečujú optimálnu kapacitu a účinnosť pri spracovaní odpadových vôd.

  3. Koľko stojí dvojkomorová betónová žumpa s objemom 14 m³?

  • Cena dvojkomorovej betónovej žumpy s objemom 14 m³ je 1 500 € bez DPH. Cena zahŕňa aj bezplatnú montáž, čo predstavuje výhodnú investíciu do efektívneho riešenia správy odpadových vôd.

  4. Aké faktory zvážiť pri výbere veľkosti žumpy 14 m3?

  • Pri výbere správnej veľkosti žumpy je dôležité zvážiť počet osôb v domácnosti, celkový objem produkovaných odpadových vôd a finančný rozpočet. Pre budúce rozšírenie domova sa odporúča väčšia žumpa, ktorá zvládne zvýšené zaťaženie odpadovými vodami.

  5. Ako prebieha montáž dvojkomorovej betónovej žumpy 14 m3?

  • Montáž dvojkomorovej betónovej žumpy je rýchla a efektívna. Zvyčajne je zadarmo a vykonáva ju odborný tím, ktorý zabezpečí správne umiestnenie a inštaláciu žumpy. Tento proces minimalizuje náklady a čas potrebný na uvedenie systému do prevádzky.